Gite Tomasini

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Gite Tomasini Monacia-d'Aullene appartement van 70 m² heeft een terras en ligt op 25 minuten wandelen van de Oriu de Monacia-d'Aullene. Het appartement heeft een privéparkeerplaats ter plekke.

    De Casa di Roccapina ligt 6 km verderop, terwijl het Sentier du patrimoine in de onmiddellijke nabijheid van dit 1-slaapkamer appartement is. Het Plage de Furnellu is op ongeveer 5 minuten te voet van de 1-badkamer accommodatie gesitueerd.

    Het appartement heeft een zitruimte en een woonkamer en biedt ook uitzicht op de zee. De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast zijn er badlakens aanwezig in de badkamer.

    Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt Gite Tomasini appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. Gite Tomasini appartementen bieden toegang tot de luchthaven Figari Sud-Corse, gelegen binnen 20 minuten met de auto. Sportliefhebbers kunnen aan wandelen deelnemen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:30 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Gite Tomasini Monacia-d'Aullene

    Het appartement heeft een zitruimte en een woonkamer en biedt ook uitzicht op de zee. De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast zijn er badlakens aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gite Tomasini Monacia-d'Aullene Zakenleven foto
    Appartement

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Gite Tomasini Monacia-d'Aullene

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Gite Tomasini Monacia-d'Aullene

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een oppervlakte van 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gite Tomasini Monacia-d'Aullene